Utwórz konto   |   Moje Konto   |   Koszyk   |   Zamowienia
 
 
 Home > Aktywne dziecko > Rolki    


 
Łyżworolki regulowane dziecię BLADERUNNER - Phoenix G
Symbol: BA0T612300N41
Producent: Bladerunner Rollerblade
Cena:  349.97 PLN
Twoja cena:  223.00 PLN  Rabat: 36%
Oszczędzasz: 126.97PLN
J.miary: Para
Dostępny:  Tak
 
Wysyłka: 2-7 dni
Oczekujemy na dostawe
7 do 21 dni
 
Symbol Rozmiar Kolor Cena  
BA0T612300N41.175.0196
28--32
Czarny/Fioletowy
Czarny/Fioletowy
223.00 PLN

   Ilość:   

Zapytaj o produktKod z obrazka:

Opis:

Rolki regulowane przeznaczone dla dzieci i młodzieży.
Specjalna konstrukcja umożliwia dopasowanie rolek do rosnącej stopy dziecka przez cały okres dojrzewania, dzięki czemu jeden egzemplarz wystarczy na wiele sezonów.
Sposób regulacji jest łatwy oraz bezpieczny – dziecko samo sobie poradzi ze zmianą rozmiaru, zaś specjalne zabezpieczenia chronią przed samoistną zmianą rozmiaru rolek w trakcie jazdy.

PARAMETRY:

* Rolki rozsuwające się do 4 rozmiarów, „rosnące” wraz ze stopą dziecka. Skorupę można wydłużać bądź skracać dostosowując ją do potrzeb, dzięki czemu rolki posłużą długo każdemu juniorowi.
* But wewnętrzny miękki, gwarantujący bardzo dobre dopasowanie i dobrą wentylacje stopy, pozwala na komfortową wielogodzinną jazdę.
* Płoza kompozytowa o zwiększonej wytrzymałości doskonale tłumi wszelkie drgania i wstrząsy oraz zapewnia dobre właściwości jezdne nawet na gorszych i mniej równych nawierzchniach.
* Zastosowanie wysokiej jakości łożysk ABEC3 i kółek o średnicy 72 mm - to doskonała konfiguracja dla juniorów, gwarantująca dobre właściwości jezdne, stabilność i płynność jazdy.
* Wiązane za pomocą tradycyjnych sznurówek, rzepa powerstrap oraz górnej klamry ponad kostką dla lepszej stabilizacji - niezawodny i pewny system wiązania zapewniający stabilność i bezpieczeństwo.
* Bardzo wytrzymały sprzęt, doskonały do nauki.
* Hamulec zamontowany na rolce.
* Junior"s Fit - pełne dostosowanie konstrukcji rolki na potrzeby juniorów. Odpowiednio przeniesiony środek ciężkości, idealne anatomiczne dopasowanie i inne modyfikacje sprawiają, że model jest idealnie dopasowany do wymagań
dzieci i młodzieży.
* Kolor: Czarny/Fioletowy
Rozmiar 28-32 - długość wkładki 17,5-20,5 cm
Rozmiar 33-36,5 - długość wkładki 21-23 cm
Rozmiar 36,5-40,5 - długość wkładki 23-26 cmDodaj komentarz
Imię:

Treść:

Kod z obrazka:      
Nasze marki
Szybki kontakt
Newsletter
Email:Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GoMarket.pl informacji handlowych za pośrednictwem e-mail lub sms, w tym informacji o promocjach oraz ofertach specjalnych.